Рекомендована література

 • МСФЗ: Короткий курс для практиків

  МСФЗ: Короткий курс для практиків
  Посібник призначений для головних бухгалтерів, фінансистів та аудиторів, які складають, перевіряють або використовують фінансову звітність за МСФЗ у своїй професійній діяльності. Посібник стане у пригоді науковцям, викладачам та студентам вищих навчальних закладів, а також особам, які самостійно вивчають міжнародну практику ведення обліку та складання фінансової звітності.
 • Інтегроване звітування:Концепція, Методологія та Організація

  Інтегроване звітування:Концепція, Методологія та Організація
  У монографії досліджено сучасний стан та напрями подальшого розвитку корпоративної звітності на засадах інтегрованого мислення. Розглянуто концептуальні основи, методологію та організацію інтегрованого звітування. Розроблено підхід до аналітичного забезпечення інтегрованого звітування на засадах аналізу ризиків.
 • Бухгалтерский учет и финансовая отчетность по международным стандартам

  Бухгалтерский учет и финансовая отчетность по международным стандартам
  Практическое пособие содержит подробные комментарии ко всем международным стандартам финансовой отчетности (МСФО) с учетом изменений, дополнений и новых стандартов, действующих на 1 января 2013 года.
 • Трансформації фінансової звітності українських підприємств у звітність за міжнародними стандартами фінансової звітності

  Трансформації фінансової звітності українських підприємств у звітність за міжнародними стандартами фінансової звітності
  Нове видання «Трансформації фінансової звітності українських підприємств у звітність за міжнародними стандартами фінансової звітності» 2013 року! Цей методичний посібник розроблений фахівцями ФПБАУ з метою сприяння переходу вітчизняних підприємств на міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) відповідно до ст.12-1 Закону України «Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні».