• Практичний тренінг: «Нові та оновлені МСА: Аудиторський висновок новації, вимоги та виклики»

  Шановні Колеги!

  Підприємство громадської організації "Навчально-методичний центр Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України" (ділі ПГО НМЦ ФПБАУ) є центром з підготовки аудиторів до контрольного тестування, згідно рішення АПУ, №343/14, від 27.04.2017 р.. ПГО НМЦ ФПБАУ розпочинає короткострокові практичні тренінги та які планує провести в другій половині 2017 року в обсязі 40 годин.

  7 вересня 2017 р, Київ

  Практичний тренінг (8 акад. годин):
  «Нові та оновлені МСА: Аудиторський висновок новації, вимоги та виклики»

  (програма тренінгу розроблена з урахуванням вимог викладених у Додатку3 , Порядку зарахування участі у короткострокових заходах до інших видів постійного удосконалення професійних знань аудиторів, Положення про постійне удосконалення професійних знань аудиторів України, у редакції рішення Аудиторської палати України від 29.06.2017 р., №347/11)

  Теми для розгляду:

  • Причин и змін вимог до аудиторського висновку
  • Нова структура аудиторського висновку
  • Ключові питання аудиту (практичні кейси з визначення і розгляду аудиторами ключових питань аудиту та їх повідомлення в звіті незалежного аудитора)
  • Безперервність діяльності
  • Інші зміни в МСА(«Важливі обставини» та «Інші відомості» в аудиторському висновку)

  Тренери: Зубілевич С.Я., професор, к.е.н., керівник комітету ФПБАУ з питань професійної освіти та сертифікації; Суворов О.І., Віце-президент ФПБАУ, сертифікований аудитор.

  Вартість участі на одну особу становить- 850,00 грн (620,00 грн для членів ФПБАУ, які не мають заборгованості   по членським внескам).

  Початок о 10:00 до 17:30 ( з перервами на каву та обід).

  Для участі необхідно подати заяву та сплатити рахунок:

  Заява від фіз. особи

  Заява від юр. особи

  З повагою,
  Виконавча дирекція 
  (044) 586-40-81 (82)
  Ел.адреса: [email protected]