Інформація для аудиторів


Шановні Аудитори! 

Підприємство громадської організації «Навчально-методичний центр ФПБАУ» (далі ПГО «НМЦ ФПБАУ») проводе заняття з обов’язкового щорічного удосконалення професійних знань аудиторів за програмами затвердженими Аудиторської палати України.

 

Шановні члени ФПБАУ - аудитори!
Згідно нового Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» №2258-VIII від 21.12.2017 р. відбудеться установчий з'їзд аудиторів, на якому буде обрано новий склад Ради Аудиторської Палати України.

Детальніше

 

Вебінари по удосконаленню професійних знань аудиторів у травні 2018 року
Шановні колеги! Запрошуємо Вас на Вебінари (короткострокові заходи) по удосконаленню професійних знань аудиторів у травні 2018 року.

Детальніше

 

Шановні колеги, до вашої уваги:
Визначення та опис ключових питань аудиту

Діаграма з визначення ключових питань аудиту була підготовлена Комітетом з питань аудиторської діяльності ФПБАУ на основі відповідних матеріалів Міжнародної Федерації Бухгалтерів. Її головна мета діаграми – надання аудиторам стислого огляду того, як визначити які питання відносяться до ключових питань аудиту у відповідності до МСА 701 «Повідомлення інформації з ключових питань аудиту в звіті незалежного аудитора».

Разом з тим, ця публікація не є вичерпним джерелом інформації і не є заміною необхідності вивчення МСА.

Для збереження публікації, будь-ласка, перейдіть за посиланням:
https://drive.google.com/file/d/1IaTa7A1J0CzPWjN64PdoGoV6CEhkKgMx/view?usp=sharing