• Круглий стіл за темою: «Побудуємо довіру – відбудуємо країну»

  06 червня 2023 року з 10:00 до 13:15, ZOOM.

  Організаторами заходу є три впливові громадські організації, а саме: Всеукраїнська громадська організація «Асоціація платників податків України» (ВГО АППУ), Український союз промисловців і підприємців (УСПП) та Всеукраїнська громадська організація «Федерація професійних бухгалтерів і аудиторів України» (ВГО ФПБАУ).

  Головною метою проведення зазначеного Круглого Столу є створення он-лайн майданчика для відкритого обговорення та відзначення соціально-економічних аспектів податкової політики задля відновлення економіки та післявоєнної відбудови країни, а також привернення уваги на важливі складові побудови партнерських стосунків регуляторів та платників податків.

  До участі в заході запрошені представники органів законодавчої та виконавчої влади, регуляторних органів, керівники та представники фінансових служб підприємств, бухгалтери, аудитори та інші.

  Всі ми добре розуміємо, що сьогодні Україна переживає непрості часи і перемогти у війні без функціонування бізнесу просто неможливо.

  Громадські організації є одними з потужних осередків громадянського суспільства, які  захищають інтереси малого, середнього та великого бізнесу, а також всіх ключових галузей економіки України.

  Шановні колеги, пропонуємо Вам приєднатися до засідання Круглого столу за темою: «ПОБУДУЄМО ДОВІРУ - ВІДБУДУЄМО КРАЇНУ».

  Реєстрація обов'язкова за посиланням:  https://u.to/HR_wHw

  Після реєстрації вам буде надіслана інформація по  приєднанню до платформи ZOOM.  Участь безкоштовна.

  З повагою,
  Орг. комітет ФПБАУ
  Тел.:(044) 586 40 82 (81)